• Bilge Bilişim Güvenlik Teknolojileri

  Bilge Bilişim; güvenlik teknolojileri alanında kamera, alarm, yangın algılama, geçiş kontrol, fiber optik ve akıllı ev sistemleri çözümleri sunuyor.
 • Güvenlik Sistemleri

  Kamera alarm sistemleriyle ev ve iş yerleriniz için güvenlik çözümleri sunuyoruz. Sunduğumuz güvenlik çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor ve sahip olduklarınızı koruyoruz.
 • Ürünler

  Güvenlik sistemi gereksinimlerinizi en uygun ve en kaliteli şekilde karşılayacak ürünlerimizi inceleyin.

Anahtar Teknolojiler

Gömülü ANPR

Yüksek ANPR hassasiyeti, video ile plaka yakalama oranı ≥% 98; Tanıma oranı ≥% 95
Dahili akıllı video analizleri ile kamera, 40 km / s’den daha düşük hızlarda hareketli aracın plaka numarasını algılayabilir ve tanıyabilir. Yaklaşan veya ayrılan zil araçları için önemli olan ANPR, plaka kesme, araç genel bakış görüntüsü için bir anlık görüntü alacaktır ve aynı zamanda gözetim videosunu kaydedecektir.

Anahtar-Teknoloji
Anahtar-Teknoloji-1

İnsansız Girişim Yönetimi

 • Bariyeri yönetmek için bir korumaya gerek yok, ANPR sistemi yaklaşan aracın plakasının beyaz listede olup olmadığını kolayca değerlendirebilir, plaka zaten kaydedildikten sonra bariyeri açar. Ziyaretçi veya ANPR gibi kazaların gerçekleşmesi durumunda, interkom bariyeri uzaktan kontrol etmek için bir güvenlik görevlisine alarm vermek için monitör merkezine bağlanır.


  Yukarıdaki tüm sistem işlevi, yazılım tabanlı Windows tabanlı yönetim platformu EMS’de kolayca yapılandırılabilir ve kullanılabilir. C / S mimari tasarımı esnek fonksiyon genişletme sağlar.

Anahtar-Teknoloji-2

Integrator için Açık API

Farklı ürün kombinasyonları API ile bol miktarda veri sağlayın.

Anahtar-Teknoloji-3