• Bilge Bilişim Güvenlik Teknolojileri

    Bilge Bilişim; güvenlik teknolojileri alanında kamera, alarm, yangın algılama, geçiş kontrol, fiber optik ve akıllı ev sistemleri çözümleri sunuyor.
  • Güvenlik Sistemleri

    Kamera alarm sistemleriyle ev ve iş yerleriniz için güvenlik çözümleri sunuyoruz. Sunduğumuz güvenlik çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor ve sahip olduklarınızı koruyoruz.
  • Ürünler

    Güvenlik sistemi gereksinimlerinizi en uygun ve en kaliteli şekilde karşılayacak ürünlerimizi inceleyin.
Bilge Bilişim Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri, gelişen teknolojiyle birlikte güvenlik sistemlerinde en yaygın kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin en önemli amacı gelişen olayları izlemek ve alarm sistemleri aracılığıyla anında tespit ederek müdahale etmektir.

Bilge Bilişim Alarm Sistemleri Çözümleri

Alarm Sistemleri, hırsızlık ve gasp gibi olaylara karşı korunmayı ve yetkisiz giriş anında gerekli siren ya da flaşör ile uyararak, belirlenen e mail adresine mail göndererek, belirlenen telefon numaralarına sesli ya da kısa mesaj ile bilgi veren sistemlerdir.

Bilge Bilişim, Güvenlik Sistemleri, Adana Kamera, Dahua kamera, Hikon Kamera, Fiber Optik, Sony, Samsung, Nvr, Dnr, Kamera Sistemleri, ip kamera, AHD Kamera, Araç Kamera, Mobil Kamera,

Yangın Algılama Sistemleri, ev ve iş yerlerini tehdit eden yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, binada yaşayanları bu durumdan haberdar etmek, gerekli güvenlik birimlerine ve itfaiyeye haber vermek amacıyla hem can hem de mal korumaya yönelik sistemlerdir.

Bilge Bilişim, Güvenlik Sistemleri, Adana Kamera, Dahua kamera, Hikon Kamera, Fiber Optik, Sony, Samsung, Nvr, Dnr, Kamera Sistemleri, ip kamera, AHD Kamera, Araç Kamera, Mobil Kamera,

Geçiş Kontrol Sistemleri, binaların hem giriş çıkışlarının denetimli olarak yapılması, kilit altında tutulması gereken yerler için anahtar kullanımının azaltılması hem de çeşitli güvenlik sorunlarına karşı çalışanlarını ve ziyaretçilerini denetim ve kontrol altına almaları için kullanılan bir sistemdir.

Bilge Bilişim, Güvenlik Sistemleri, Adana Kamera, Dahua kamera, Hikon Kamera, Fiber Optik, Sony, Samsung, Nvr, Dnr, Kamera Sistemleri, ip kamera, AHD Kamera, Araç Kamera, Mobil Kamera, mersin kamera; osmaniyekamera.com; osmaniye kamera; osmaniye güvenlik; osmaniye kamera sistemleri; mersinkamera.net; mersin kamera sistemleri

Fiber Optik Sistemlerde kullanılan ve daha yüksek veri transferine imkan sağlayan bant genişliğinde olan fiber optik kablolar, teknolojinin hızla gelişimi sayesinde temel altyapı elemanı haline gelmiştir. Veri aktarım hızının önemli olduğu güvenlik sistemleri sektöründe fiber optik alt yapı sistemi kullanmak vazgeçilmez hale gelmiştir.

Bilge Bilişim Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Teknolojileri, yaşanılan mekanları, gelişen teknolojiler ile bütünleştirerek daha konforlu, daha güvenli ve daha keyifli bir yaşam şekline dönüştürmektedir. Ev içinde kullanılan birçok kumandanın karmaşası yerine görsel ekranlı bir kumanda ile tüm cihazları kontrol etme rahatlığı akıllı ev sistemlerinde bir standart haline gelmiştir.