• Bilge Bilişim Güvenlik Teknolojileri

  Bilge Bilişim; güvenlik teknolojileri alanında kamera, alarm, yangın algılama, geçiş kontrol, fiber optik ve akıllı ev sistemleri çözümleri sunuyor.
 • Güvenlik Sistemleri

  Kamera alarm sistemleriyle ev ve iş yerleriniz için güvenlik çözümleri sunuyoruz. Sunduğumuz güvenlik çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor ve sahip olduklarınızı koruyoruz.
 • Ürünler

  Güvenlik sistemi gereksinimlerinizi en uygun ve en kaliteli şekilde karşılayacak ürünlerimizi inceleyin.

BANKACILIK VE FİNANS

Güvenlik Artırırken İş Verimliliğini Artırın

Her gün milyonlarca işlemle bankacılık ve finansal kurumlar sürekli olarak cezai tehdit altında. Aynı zamanda müşteri tecrübesinin ve yönetim verimliliğinin artırılması büyük bir talep olarak ortaya çıkmıştır.

Dahua Bankacılık ve Finans Çözümü, bankacılık işlemlerini güvenli hale getirmek ve yönetim verimliliğini artırmak, müşterileri memnun etmek ve işyerinin sorunsuz çalışmasını sağlamak için en yeni teknolojileri kullanmaktadır.

 • Kristal Net Görüntüler: 4K çözünürlük, son derece detaylı bir görüntü sunar

 • Akıllı İşlem Kaydı: Müşteri anlaşmazlıkları veya yanlış anlaşılmalar durumunda güçlü bir delil sunmak için işlem bilgilerinizi ve net bir yüz imajını kaydeder

 • Kuyruk Yönetimi: Daha iyi yönetim kararları için sıraları ölçer ve analiz eder

Bilge Bilişim, Güvenlik Sistemleri, Adana Kamera, Dahua kamera, Hikon Kamera, Fiber Optik, Sony, Samsung, Nvr, Dnr, Kamera Sistemleri, ip kamera, AHD Kamera, Araç Kamera, Mobil Kamera,

Her gün milyonlarca banka işlemiyle bankacılık ve finansal kurumlar önemli suçlulara maruz kalmıştır. Aynı zamanda müşteriyi nasıl iyileştirebilirim?