• Bilge Bilişim Güvenlik Teknolojileri

  Bilge Bilişim; güvenlik teknolojileri alanında kamera, alarm, yangın algılama, geçiş kontrol, fiber optik ve akıllı ev sistemleri çözümleri sunuyor.
 • Güvenlik Sistemleri

  Kamera alarm sistemleriyle ev ve iş yerleriniz için güvenlik çözümleri sunuyoruz. Sunduğumuz güvenlik çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor ve sahip olduklarınızı koruyoruz.
 • Ürünler

  Güvenlik sistemi gereksinimlerinizi en uygun ve en kaliteli şekilde karşılayacak ürünlerimizi inceleyin.

ENERJİ

Her potansiyel risk için hazırlıklı olun.

Bir tesis güvenlik yöneticisi olarak, kilit altyapıları devirebilecek hırsızlık, doğal afetler, terörist saldırılar ve daha fazlasını içeren tüm riskler için hazırlıklı olmanız gerekir.

Dahua, aşağıdakileri sunan profesyonel bir enerji çözümü sunar:

 • İmkanlarınızı güvence altına almak için 4K kameralar ve termal kameralar gibi çeşitli teknolojiler

 • Sürveyans, erişim kontrolü, şebekeden bağımsız güç kaynakları gibi uçtan-uca çözümler

 • Ekipman arızalarını önlemek ve bulmak için termik kontrol

Bilge Bilişim Enerji Çözümleri

Petrol ve doğal gaz önemli enerji kaynaklarıdır. İş süreci karmaşıktır ve arama, sondaj ve petrol sahası inşaatı, kaynak taşımacılığı, arıtma, depolama ve satış işlemlerini içerir.

Bilge Bilişim, Güvenlik Sistemleri, Adana Kamera, Dahua kamera, Hikon Kamera, Fiber Optik, Sony, Samsung, Nvr, Dnr, Kamera Sistemleri, ip kamera, AHD Kamera, Araç Kamera, Mobil Kamera,

Petrol ve doğal gaz, insan üretimi ve yaşamındaki ana enerji kaynaklarını oluşturur. Kent altyapısının en önemli parçalarından biri olarak, benzin istasyonları insanların hayatlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Bilge Bilişim, Güvenlik Sistemleri, Adana Kamera, Dahua kamera, Hikon Kamera, Fiber Optik, Sony, Samsung, Nvr, Dnr, Kamera Sistemleri, ip kamera, AHD Kamera, Araç Kamera, Mobil Kamera,

Hayatımız, elektriğe öyle bağımlıdır ki, bir saat süren elektrik kesintisi bile, bazı endüstrilerde ve hayatımızın birçok alanında ciddi sorunlara neden olabilir.